Festiwal Pizzy 2019 – do kiedy trwa i od kiedy? [DATY, TERMIN]

Jedna z najbardziej wyczekiwanych ofert w Pizza Hut – Festiwal Pizzy 2018 będzie ważna od 2 stycznia 2019 aż do 4 marca 2019 roku na miejscu, w restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską na terenie Polski. Oprócz pizz z regularnego menu będzie można spróbować także 3 limitowanych smaków: Uczta Barbarzyńcy, Hiszpański Łotr i Król Kebabów.

Promocja opiera się na zasadzie “płacisz raz, jesz ile chcesz”. Oznacza to, że płacąc raz możemy bez ograniczeń, aż do zapłaty rachunku próbować kawałków pizzy spośród tych proponowanych przez kelnera.

Pizza podawana jest w kawałkach do stolików. Klient nie ma możliwości zamówienia wybranego smaku pizzy ani rodzaju ciast, jednak może przyjąć lub odmówić przyjęcia kawałka pizzy proponowanego przez kelnera. W przypadku odmowy kelner zaproponuje kolejny kawałek, kiedy na sali pojawi się inny smak.

W czasie trwania Festiwalu Pizzy 2019 nadal można zamawiać produkty z regularnej oferty restauracji.

Festiwal Pizzy 2019 w Pizza Hut – CENA, REGULAMIN
Cena Festiwalu Pizzy 2018 w Pizza Hut będzie wynosiła 29,99 zł od osoby lub 36,99 zł w opcji z wielką dolewką. W opcji z dolewką dostępny jest jeden rodzaj napoju do wyboru z grupy: Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7up, lemoniada mrożona klasyczna oraz herbata mrożona klasyczna.

Wszystkie szczegółowe informacje o promocji oraz regulamin Festiwalu Pizzy 2019 w Pizza Hut będzie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej restauracji pizzahut.pl. 


Źródło: www.radiozet.pl

Rekomendowane artykuły