Internetowa Legenda1 min read

pizzabyrs

Ilu ludzi na świecie, tylu wielbicieli pizzy można by powiedzieć. Uwielbiamy różne rodzaje, w przeróżnych miejscach, ale nic nam nie daje takiej satysfakcji, jak pizza zrobiona w skromnym domowym zaciszu. To w tym miejscu pozwalamy puścić wodzę szalonej fantazji i niczym największy włoski mistrz kuchni stworzyć coś niesamowitego własnymi rękami. Tak więc staramy się stworzyć doskonałą konsystencję za pomocą prób i błędów lub szukamy inspiracji w różnych miejscach. Kiedyś przepisy były w książkach lub przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jednak w XXI wieku do dyspozycji mamy Internet. W Internecie można trafić na wiele przepisów lecz jeden ochrzczony został mianem najlepszej pizzy na świecie. Dumnie od prawie 10 lat znajduje się na forum internetowym i nosi nazwę: „Pizza by RS”, gdzie RS oznacza autora tego Świętego Graala wszystkich pizzaloversów.

Historia tego arcydzieła rozpoczyna się 2 sierpnia 2006 roku, kiedy jeden z użytkowników forum internetowego na PurePC umieszcza kilkadziesiąt niesamowitych linijek tekstu, która mówi nam jak zrobić cudowną pizze. Zapewne zastanawiacie się jak ta pizza trafiła do tylu domów. To tak zwany marketing szeptany. Ktoś powiedział komuś o niej, a później hasło: „Zróbmy pizze by RS”  rozpowszechniało się jak dobry wirus po całym kraju. I tak historia zatacza koło. Oto wielbiciele domowej pizzy dziele się z wami linkiem do przepysznego przepisu, który sprawdza się w każdych okolicznościach:

Pizza by RS

Czy próbowaliście jej kiedyś? Jeśli tak to podzielacie naszą opinie? A tym, którzy jeszcze nie próbowali Życzymy Smacznego!!!