Kup gumy Orbit i odbierz pizzę za 5 zł w Da Grasso

Wraca promocja Orbit Da Grasso z małą pizzą za 5 złotych. Na promocyjnych opakowaniach gum Orbit XXL znajdziecie specjalną naklejkę. Przynosząc albo okazując przy dowozie opakowanie z naklejką do Da Grasso dostaniecie małą pizzę za 5 złotych.

Co: Za zakup promocyjnego opakowania gum Orbit XXL możecie odebrać w Da Grasso jedną z 6 wybranych pizz 24cm za 5 złotych.

Jak:

  1. Kupujecie promocyjne opakowanie Orbit XXL
  2. Zachowujecie naklejkę i opakowanie
  3. Przynosicie je do restauracji Da Grasso
  4. Odbieracie małą pizzę za 5 złotych

Koniec: 15 sierpnia


Po raz kolejny Orbit i Da Grasso łączą siły we wspólnej akcji promocyjnej. Wystarczy znaleźć w sklepie gumy Orbit XXL ze specjalną naklejką i przynieść do restauracji Da Grasso. W promocji Orbit Da Grasso udział biorą tylko specjalne, promocyjne opakowania. Takie opakowania posiada czerwoną naklejkę. Dlaczego jest ona taka ważna? Bo posiada unikatowy kod, który może zostać użyty tylko raz. W restauracji mogą poprosić Was także o okazanie samego opakowania.

 

Pizze 24cm biorące udział w promocji to:

  • Capriciosa
  • Margherita
  • Pepe Roso
  • Kebab
  • Havai
  • Napoletana

Nie można zamieniać ani dokładać dodatków (nawet za dopłatą) do promocyjnych placków.

 

W ramach promocji możecie odebrać pizzę w lokalu albo w dowozie. Jeśli chcecie skorzystać z promocji w dowozie pamiętajcie o dopłacie za dowóz. Według regulaminu nie ma wymaganej wartości minimalnej zamówienia. Możecie więc po prostu zamówić sobie do domu pizzę 24cm za 5 złotych płacąc za dowóz.

Źródło: kodyrabatowe.pl

Rekomendowane artykuły