Odnowiona Pizza Hut w Manufakturze1 min read

Już w piątek (14 października) zostanie ponownie otwarta restauracja Pizza Hut w Manufakturze. Będzie to pierwsza restauracja marki w Polsce, utrzymana w nowej, niespotykanej dotąd stylistyce.

Restauracja Pizza Hut w Manufakturze przeszłą gruntowną renowację. Jak informuje sieć – ma być prosto i przytulnie. We wnętrzu dominować będą naturalne materiały, takie jak drewno i kamień. Na ścianach pojawią się ręcznie malowane grafiki. Będzie to pierwsza restauracja Pizza Hut w Polsce, utrzymana w nowej, niespotykanej dotąd stylistyce.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani tym otwarciem, głównie za sprawą zmian jakie zaszły w wystroju naszej restauracji – mówi Tomasz Tomczyk, kierownik restauracji. – Pizza Hut ma w Łodzi wielu fanów, tym bardziej cieszymy się, że nasi mieszkańcy jako pierwsi w Polsce będą mogli zobaczyć lokal Pizza Hut w zupełnie nowej odsłonie.

Restauracja zostanie otwarta w piątek (14 października) o godz. 13.00. W dniu otwarcia dla pierwszych gości przygotowano powitalne słodkie niespodzianki. Dodatkowo, na najmłodszych czekać będą specjalne animacje.

Konkurs na lodz.naszemiasto.pl:

Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na najnowszą ofertę promocyjną Pizza Hut (omnomnom.pizzahut.pl). Jedno zaproszenie upoważnia do wyboru dwóch pozycji z oferty całkowicie bezpłatnie. Aby je zdobyć, napiszcie jaka jest wasza ulubiona pizza. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując: „Pizza Hut”, a w treści maila swoje dane osobowe (imię, nazwisko i numer telefonu). Na zgłoszenia czekamy do piątku, 14 października do godziny 12:00.

Źródło: lodz.naszemiasto.pl