Pizza prezydencka z twarzami Hillary Clinton czy Donalda Trumpa

Chicagowska pizzeria Giordano’s wprowadziłą limitowaną edycję pizzy z podobizną kandydatów na prezydenta – demokratki Hillary Clinton i republikańskiego kandydata Donalda Trumpa.

Twarze wykonane są z tartego parmezanu – i znajdują się na popisowym daniu pizzerii, czyli tzw. deep dish pizza. Inspiracją są oczywiście zbliżające się wybory prezydenckie.

“Wszyscy myślimy o listopadowych wyborach i jesteśmy podekscytowani, że oferujemy naszym gościom możliwość pokazania swojego poparcia dla wybranego kandydata w bardzo unikalny sposób” – powiedział w oświadczeniu prezydent i CEO Giordano’s, Yorgo Koutsogiorgas.

Te szczególne pizze są dostępne tylko po kolejnych prezydenckich debatach oraz w dniu wyborów, zostały więc już tylko dwie możliwości, aby spróbować pizzy z twarzą Clinton lub Trumpa – czwartek, 20 października oraz wtorek, 8 listopada.

Limitowania pizza będzie dostępna tylko w dużym rozmiarze dla gości, którzy zdecydują się na zjedzenie posiłku w restauracji Giordano’s – Jackson w downtown Chicago. Ponieważ ich ilość jest limitowana, warto wcześniej wybrać się na kolację.

 

Źródło: www.infolinia.com

Rekomendowane artykuły