Pizza prosto z ekranu. Nowatorski pomysł w Warszawie1 min read

Właściciel jednej z warszawskich pizzerii – Czyli Żurawia 45, wyposażył swój lokal w stoły z dotykowymi ekranami, dzięki którym każdy za pomocą kilku kliknięć może skomponować własną pizzę. Do wprowadzenia takiego rozwiązania zainspirowała go gra Pizza Connection, czyli symulator pizzerii – podało naszemiasto.pl.

Aplikacja, w którą zostały wyposażone stoły, umożliwia nie tylko skomponowanie pizzy własnej pizzy, lecz także złożenie zamówienia i kontakt z obsługą.
Mimo nowoczesnej formy składania zamówień, klienci pizzerii mają do wybory tradycyjne dodatki: różne mięsa, kilka rodzajów serów i liczne warzywa. Każdy składnik, który wybierzemy do naszej pizzy, pojawia się na wirtualnym placku na ekranie stołu. Od ich liczy uzależniona jest uzależniona jest cena pizzy. Każdy ze składników kosztuje zwykle kilka złotych.

Do czwartku – 15 grudnia do lokalu Czyli Żurawia 45 można przyjść z własnym alkoholem bez konieczności płacenia korkowego. Po tym terminie w menu pojawią się wina i piwa regionalne.
Właściciel lokalu Tomasz Zając zapowiada, że chce wprowadzić ciekawą atrakcję dla najmłodszych. Wkrótce na ekranie monitora stołu będzie można także grać w nieskomplikowane gry, jak np. kółko i krzyżyk oraz narysować coś w aplikacji graficznej.

Źródło: naszemiasto.pl, RMF FM, superbiz.se.pl