Gonzalo Higuain kilka dni temu za ok. 90 milionów euro przeniósł się z Napoli do Juventusu Turyn i stał się bohaterem jednego z najdroższych transferów w historii. Kibice z Neapolu nie mogą mu jednak wybaczyć tej zdrady, a jedna z tamtejszych restauracji wprowadziła wyjątkową promocję. W przypadku pierwszej kontuzji Argentyńczyka w barwach “Juve” we wspomnianym lokalu będzie można zjeść pizzę za… 1 euro!

Neapol słynie z dwóch rzeczy – pizzy oraz klubu piłkarskiego Napoli. A od niedawna przekonujemy się, że także z niezwykłej kreatywności, szczególnie wśród kibiców. Gdy Higuain oficjalnie przeniósł się do znienawidzonego Juventusu fani dali wyraz swojej złości paląc jego koszulki, ale też zakładając je na kosze na śmieci czy spuszczając w sedesach. Jedna z firm wywożących odpadki umieściła nawet jego podobiznę na swojej śmieciarce, ale i tak przebiła ją pewna restauracja, która zaproponowała klientom wyjątkową promocję.

Otóż gdy Argentyński piłkarz dozna pierwszej kontuzji w barwach “Starej Damy”, w lokalu będzie można zjeść pizzę margharitę za półdarmo, bo za 1 euro! Widać więc jak na dłoni, że kibice Napoli nie życzą mu najlepiej, a każde jego potknięcie będzie w Neapolu odbierane z wielką radością. A dla zainteresowanych promocją ważna informacja – nazwa restauracji to “Show Pizza”. W przypadku nawet najdrobniejszego urazy “Pipity” należy się tam spodziewać prawdziwych tłumów!

Źródło: sport.se.pl