Festiwal Pizzy 2020 startuje już 2 stycznia2 min read

Jedna z najbardziej wyczekiwanych ofert w Pizza Hut – Festiwal Pizzy 2020 będzie ważna od 2 stycznia 2020 aż do 9 marca. Pizzy będzie można próbować na miejscu, w restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską na terenie Polski. Oprócz pizz z regularnego menu będzie można spróbować także 3 limitowanych smaków:

  • KRÓL KEBABÓW z kebabem, czerwoną cebulą i pomidorkami koktajlowymi na sosie czosnkowym
  • PRZYSMAK ZBÓJA z szarpaną wołowiną, boczkiem, ogórkiem kiszonym i czerwoną cebulą na sosie BBQ
  • ZBUNTOWANY DIABEŁ z pepperoni, jalapeno, czerwoną cebulą i kukurydzą na sosie pomidorowym
  • Promocja opiera się na zasadzie „płacisz raz, jesz ile chcesz”. Oznacza to, że płacąc raz możemy bez ograniczeń, aż do zapłaty rachunku próbować kawałków pizzy spośród tych proponowanych przez kelnera.

Pizza podawana jest w kawałkach do stolików. Klient nie ma możliwości zamówienia wybranego smaku pizzy ani rodzaju ciast, jednak może przyjąć lub odmówić przyjęcia kawałka pizzy proponowanego przez kelnera. W przypadku odmowy kelner zaproponuje kolejny kawałek, kiedy na sali pojawi się inny smak.

W czasie trwania Festiwalu Pizzy 2020 nadal można zamawiać produkty z regularnej oferty restauracji. Limitowane, Festiwalowe Smaki, których będzie można spróbować podczas Festiwalu Pizzy będą dostępne także na wynos, w dostawie i w Pizza Hut Express w specjalnej promocji. Przy zamówieniu 1 pizzy, na każdą kolejną otrzymamy rabat 50% od ceny regularnej.  

Cena Festiwalu Pizzy 2020 w Pizza Hut będzie wynosiła około 30 zł od osoby lub około 37 zł w opcji z wielką dolewką. W opcji z dolewką dostępny jest jeden rodzaj napoju do wyboru z grupy: Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7up, lemoniada mrożona klasyczna oraz herbata mrożona klasyczna.

Źródło: radiozet.pl / pizzahut.pl