Pytanie “jaką pizzę zamawiamy?” często powoduje konflikty wśród zainteresowanych. Z pomocą spieszą same pizzerie pozwalające zamówić “pół na pół”, jednak nie zawsze jest to rozwiązaniem. I nie zawsze jest taka możliwość. Portal “Medical Daily” twierdzi, że to co zamawiamy, może sporo powiedzieć nam o naszej osobowości. A więc co mówi o tobie ulubiona pizza?

Margarita

Jesteś solidny, wierny, zaangażowany. Wybór samego sera z sosem sugeruje, że jesteś kimś, kto potrafi trzymać się swoich przekonań. Najzwyklejsza pizza nie robi z ciebie nudziarza, ale osobę niezawodną i godną zaufania. Sugeruje jednak także, że boisz się wyjść ze swojej strefy komfortu. Powinieneś nad tym popracować 😉


Hawajska

Jesteś wyluzowany, pewny siebie i ekscentryczny. Połączenie ananasa i szynki mówi, że masz niefrasobliwy stosunek do życia, niczym się nie stresujesz. Czujesz się ze sobą komfortowo, a twoja rodzina i znajomi najprawdopodobniej lubią twoją unikatowość.


Anchois

Jesteś odważny, uparty i zuchwały. Jeśli pizza z anchois jest twoją ulubioną, to należysz do “rzadkiego rodzaju”. Trzeba nie lada odwagi, żeby zamówić coś tak wyraźnego i mało popularnego. Czyli nie boisz się podążać za tym, czego chcesz – tak w zamawianiu pizzy, jak i w życiu. Tylko nie pozwól, żeby twój upór przysłonił inne twoje cechy.

https://www.instagram.com/p/BEMPVl7MkYd/?tagged=anchovypizza


Z grzybami

Jesteś otwarty, prostolinijny i hojny. Dla wielu nie ma nic lepszego niż pizza pokryta pysznymi grzybami. Jeśli jesteś wśród tych osób, to najprawdopodobniej jesteś osobą łatwo nawiązującą znajomości. Ludzie zapewne lgną do ciebie jako osoby pełnej pozytywnej energii.

https://www.instagram.com/p/BERcbWcoTJH/?tagged=mushroompizza


Pepperoni

Jesteś opiekuńczy, prostolinijny i rozrywkowy. Pepperoni to najprawdopodobniej najbardziej popularna pizza. Jeśli twoja też, to jest duża szansa, że jesteś osobą dbającą o swoich najbliższych. Nie robisz niepotrzebnych “dramatów”, starasz się żyć bez zbędnych komplikacji. Co wcale nie oznacza, że prosto. Po prostu we wszystkim odnajdujesz pozytywne strony.

https://www.instagram.com/p/BEPgguHzboZ/?tagged=pepperoni


Serowa

Jesteś zdeterminowany, ulegający słabościom i nastawiony na osiąganie celów. Jeżeli najlepszą częścią pizzy jest ser, to czemu nie dać go tyle, ile się zmieści? Jeśli to twój tok rozumowania, to jesteś osobą, która nie boi się mieć dużo na talerzu. A więc wiesz, czego oczekujesz od życia i nie wahasz się, by po to sięgnąć. Twoja miłość do sera łączy się również z chęcią korzystania z życia i jego przyjemności.

https://www.instagram.com/p/BC-kyc0Ga2Z/?tagged=extracheesepizza


Uczta mięsna

Jesteś arogancki, dumny i szczery do bólu. Pizza naładowana różnymi rodzajami mięsa pokazuje, że jesteś głośny i butny. Nie kryjesz się ze swoimi uczuciami i emocjami, nie masz nic do ukrycia. Kochasz kim jesteś, ale także skąd pochodzisz, stąd uczucie dumy rodzinnej i narodowej w tobie.


Wegetariańska

Jesteś wrażliwy, skryty i zaskakujący. Jesteś wrażliwy, ale to nic złego. Po prostu potrafisz sięgnąć do swoich emocji łatwiej niż inni. Za to nie dzielisz się tymi emocjami ze światem, zachowujesz je dla siebie. Skrywasz w sobie jednak siłę i odwagę, o którą wiele osób może cię nie podejrzewać. Musisz tylko nie bać się jej pokazać.

https://www.instagram.com/p/BERkwTvDl_Z/?tagged=veggiepizza


Specjalność zakładu

Jesteś kreatywny, szalony i żądny przygód. Po co komu zwykła pizza, skoro na cieście można umieścić wszystko? Jeśli należysz do osób zamawiających niestandardowe połączenia i smaki, to znaczy, że lubisz sięgać do swojej kreatywnej strony. Masz bujną wyobraźnię, najprawdopodobniej lubisz tańczyć i zaszaleć. Jesteś inspiracją dla znajomych, którzy lubią spędzać z tobą czas, kiedy chcą się zabawić.

Źródło: o2.pl