Pizzeria Sbarro otworzyła swój trzeci lokal w Polsce, tym razem w Łodzi2 min read

W Łodzi w poniedziałek (17 kwietnia) otwarta została pierwsza w regionie pizzeria sieci Sbarro. Nowojorską pizzę można już kupować na stacji Amic Energy przy ul. Łąkowej.

Pizzeria Sbarro. Pierwszy lokal sieci z pizzą nowojorską

W Łodzi otwarta została pierwsza pizzeria z nowojorską pizzą Sbarro. To trzeci lokal tej sieci w Polsce, po Warszawie i Kielcach. Sbarro powstała na stacji benzynowej Amic Energy przy ul. Łąkowej 23/25 (wjazd od ul. Mickiewicza). Sieć stacji jest bowiem polskim franczyzobiorcą marki Sbarro.

Sbarro swoją historią sięga aż 1956 roku. Wtedy na Brooklynie włoska rodzina Carmela i Gennaro Sbarro otworzyła drzwi do swoich delikatesów serwując pizzę na kawałki. Koncept ten stał się tak popularny, że wkrótce otworzyli drugą lokalizację w King’s Plaza Mall w Nowym Jorku, skupiającą się wyłącznie na pizzy.

Po ponad 65 latach Sbarro jest obecnie światowym liderem w kategorii pizzy impulsowej. Oferuje oryginalną New York Pizza XL, codziennie ręcznie robioną, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego ciasta, 100% sera mozzarella z pełnego mleka i pomidorów w stylu San Marzano.

Nowopowstały punkt jest jedyną restauracją sieci w Polsce!

Pizza Sbarro. Ile kosztuje?

Grand Opening Sbarro już 26 kwietnia

Chociaż pizzeria działa już od poniedziałku (17 kwietnia) to dopiero na środę (26 kwietnia) zaplanowane jest uroczystość Grand Opening Sbarro. W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały wyjątkowe atrakcje, m.in. koło fortuny z nagrodami, degustacja oferty Sbarro oraz specjalne rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.

Źródło: amicenergy.pl/dzienniklodzki.pl